Na okrogli mizi bo Pionirski dom – Center za kulturo mladih predstavil knjigo Gledališke sanje – zbirko dramskih besedil, namenjenih branju in igranju, ter s tem povezane inovativne pedagoške pristope k poučevanju. Odkrijte, zakaj so sodobna dramska besedila za mlade tako pomembna ter kako lahko gledališka ustvarjalnost obogati vzgojo in izobraževanje mladih. Skupaj bomo razpravljali o trendih v otroški in mladinski dramatiki, vlogi šolskega gledališča, inovativnih pedagoških pristopih k poučevanju dramske igre ter pomenu spodbujanja branja in pisanja v kontekstu gledališke vzgoje.
Sodelujejo: Staša Prah, Maša Pfeifer, Urša Strehar Benčina, Tatjana Žagar, Anastasija Milanovski ; pogovor bo moderirala Nina Gaspari

Sreda, 22. maj, ob 11.30, Foersterjev vrt za FF